Cena celodenního focení je 30.000 Kč, z toho 3.000 Kč záloha

První část ceny prosím poslat na účet oproti zálohové faktuře, zbytek až po odevzdání fotek, nejlépe  na závěrečné společné schůzce. Výsledná cena za práci se zvýší, pouze pokud by to bylo vyloženě nad rámec mých služeb.  Jak vypadá moje práce během svatebního dne si přečtěte zde, co Vám odevzdám po svatbě, zase tady. Na svatby vždycky jezdím svým autem (ráda někoho svezu!), cesta do 50 km od mého bydliště (momentálně Jižák) v ceně, dále 8 Kč/km. 

Proč to stojí tolik a nepřijdeme o zálohu?

Záloha je vratná tehdy, zasáhne-li do Vašeho termínu svatby "vyšší moc" ve formě nepředpokládané události: zlomená noha, nemoc atd. Pokud termín jen měníte, domluvte se se mnou prosím na jiný, případně zkusím najít někoho ze svých foto-kamarádů, které považuju za adekvátní náhradu. Stejně tak bych jednala, pokud se něco stane na mojí straně - za celou dobu focení svateb jsem ale zatím žádné focení rušit nemusela,  ťuk ťuk!

Za menší peníze si svatby jednoduše nemohu dovolit fotit, editace svatby je časově náročnější než většina ostatních zakázek (je v tom víc srdíčka, no) a technika a její udržování je nákladná sranda.

Ubytování

Pokud fotím daleko od Prahy, ráda využiju možnost ubytování. Pokud máte kapacity ubytování napnuté, vězte, že je pro mě (a pro fotky) důležitější ubytování noc před svatbou, po ní už to zvládnu. A v punkovějším režimu ráda využívám k přespání svoje auto :)

Using Format